• PROTAN GG MEMBRAN

    Yeşil Çatılar, Otoparklar ve Yüksek Basma dayanımı istenen uygulamalar için Protan GG Membran.

Ağır toprak tabakası rüzgara ve yangına karşı koruma sağlar; böylece gevşekçe döşenmiş bir membran kullanılabilir. Yoğun yeşil çatılar güçlü bir membran gerektirir, bu nedenle Protan GG membranını öneririz.

Protan GG yüksek su basıncına dayanabilir ve durgun sudan etkilenmez. Membran, yapılarda doğal olarak oluşan hareket ve yerleşime uyum sağlar ve alt katmandaki düzensizlikler membranın performansını düşürmez. Ayrıca soğuk hava koşullarına dayanıklıdır.

Protan GG membranı otopark zeminleri, ekili alanlar ile çatılar, menfezler ve diğer yük taşıyıcı yapılar için kullanılan bir membrandır. Protan GG membranı esnek PVC’den oluşur ve cam elyafı ile güçlendirilmiştir.

Yeşil çatılar için Protan GG membranı tavsiye edilir. Protan GG membranı köklere dayanıklıdır, ağır yüklere ve su basıncına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve bu koşullar altında mükemmel yaşlanma özelliklerine sahiptir. Membran hızlı ve kolayca monte edilir ve kenar trim detayları boyunca herhangi bir mekanik sabitleme gerektirmez.

Protan G ve GG, FLL testine  göre köklenmeye karşı dirençlidir ve kök bariyerleri gibi ekstra koruma gerektirmez.

Daha İyi Şehirler

Şehirlerdeki yeşil çatılar, daha düşük sıcaklıklar, biyoçeşitlilik ve yağış akışının daha iyi kontrolü için katkıda bulunur.

Membran, sedum hasırlar takılana kadar veya sedum hasırların yangına dayanıklı olmadığı durumda, yangın güvenlik gereksinimlerini kaplama olmadan karşılamalıdır. Membranımız kendiliğinden sönebilir ve EN 13501-5’e göre sınıflandırılır.

2018 © Copyright AR4 ENERJİ İNŞAAT A.Ş.