Hakkımızda

AR4 | Hakkımızda

Protan, sentetik membran teknolojisinde dünya lideri olan Norveç merkezli bir endüstri grubudur. Türkiye’deki yeni ve modern yatırımı ile küresel pazarlara uyarlanmış yenilikçi, her iklim koşuluna uygun çözümleriyle çatı, temel ve tünel membranları,çatı sistemleri, tünel ve maden havalandırma sistemleri, teknik tekstil ürünleri geliştirmekte vetedarik etmektedir. Merkezi Drammen’de olan Protan 850 çalışanı ile sorunsuz hizmet ve çözüm önerileri sunmaktadır.

Teknoloji ile çevreye duyarlı yaklaşımlarıyla çözüm ortakları ve tedarikçileriyle yakın çalışarak,onlara çevre dostu, zorlu ortamlara uygun, dayanıklı, esnek ve özel çözümler üretmektedir.Uluslararası bir grup olarak en önemli görevimiz, dünyaya yön veren çözümler üreterek değerlerimizi korumaktır.

AR4 | Misyonumuz

Protan'da misyonumuz, organizasyonla ilgili eylemlerimize rehberlik eder, genel hedefimizi açıklar, bir yol sağlar ve karar verme sürecini yönlendirir. Ayrıca, şirket stratejilerinin formüle edildiği çerçevemizi veya bağlamımızı da sağlar. Gururla, müşterilerimizin değerini sağlayan yenilikçi çatılar, membranlar, havalandırma sistemleri ve teknik tekstiller sunun..

Tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Temel Değerlerimiz

Protan'ın dört değeri, kararlarımız ve eylemlerimiz için bir pusula görevi görür. Müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız bizimle etkileşimde bulunurken değerlerimizi yaşayacaklar.

Tutku

Sahiplik alıyoruz, yaratıcı ve yenilikçi, hevesliyiz, başarıya açız.

Sorumluluk

Güveniliriz, planlarımızı yaparız, başarılarımızdan ve başarısızlıklarımızdan öğreniriz, teslim ederiz.

İş Birliği

Birbirimize değer veriyor ve birbirimize saygılı davranıyoruz, dahil oluyoruz, satış görevlisiyiz, iletişimciyiz.

Kalite

Bilgimiz var, ihtiyacı anlıyoruz, beklentileri aşıyoruz, hatasız teslim ediyoruz.

00+

Projects

inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam

00+

Clients

inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam

00%

satisfaction

inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam