Teknik Tekstiller

Protan Temiz Su Koruması

Protan temiz su çözeltisi, kıt bir kaynak olan suyun depolanmasına ve dağıtılmasına yardımcı olur.Ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilir.Dünyanın birçok yerinde suya ihtiyaç duyulmaktadır. Yeraltı suyu seviyesi azalmakta ve tatlı su elde etmek gittikçe zorlaşmaktadır. Genel ekonomik gelişmenin bir sonucu olarak tatlı su kullanımı önemli ölçüde artmıştır.

Protan Temiz Su Koruma portföyünde, tatlı suyun depolanması ve dağıtımı için basit ve çevre dostu bir şekilde ürün ve çözümler sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve ürünlerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Tatlı su depolamak yüksek hijyen standardı gerektirir ve tüm depolama ünitelerimiz içme suyu onaylı PVC kalitesinde üretilir.

Çözümlerinizi suyun depolanması ve taşınması için uyarlıyoruz.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Suyun depolanmasıSu depolamaya yönelik ürünlerimiz ve sistemlerimiz, tatlı suya az erişim olduğunda birçok depolama olanağı sunmaktadır. Ürünler hareketlidir; taşınması ve kurulumu ve sökülmesi kolaydır. Su depolama çözümlerimiz, insani çalışmalar, suya sınırlı erişimi olan köyler, savaşın parçalandığı alanlar veya turizmle ilgili çeşitli amaçlar için çok uygundur.

Uygulama AlanlarıProtan ProFence ÇözümleriProfence ürünü, spordaki güvenlik uzmanları ile ortaklaşa geliştirildi ve spor alanındaki tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir çözümdür.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5