Teknik Tekstiller

Protan ProFence Pateni

Protan ProFence Pateni, profesyonel paten için katı güvenlik gereksinimlerini karşılamak için hava dolu bir güvenlik sistemidir. Ürün, önemli dış kuvvete dayanabilen ve uzun ömürlü olan sağlam bir PVC membrandan üretilmiştir.Protan ProFence Pateni altı veya 10 metrelik bölümlerde teslim edilir. Diğer boyutlardaki bölümler özel sipariş ile teslim edilebilir. Her bölüm Kevlar kaplı bir tabaka ile güçlendirilmiş ve tel bazlı bir sabitleme sistemi ile temele sabitlenmiştir. Bölümler, ön taraftaki Velcro ve bölümün üst ve alt arkasındaki geçmeli kanca kaplinleri ile bağlanır. Tekme tahtası, sistemin buza güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlamak için ekstra kalın bir PVC membrandan yapılmıştır.

Hava, merkezi bir fan sistemi veya her bölüm için düzenlenebilir bir merkezi olmayan fan aracılığıyla pompalanır. Sistemin en iyi şekilde çalışması için güvenlik sistemindeki basınç ve havalandırma çok önemlidir.Doğru kullanım ve depolama ile Protan ProFence Skating'in uzun ömür beklentisi vardır.Farklı onarım yöntemleri, güvenlik çitinin orijinal gücü korunurken deliklerin ve hasarların düzeltilmesini mümkün kılar. Farklı kullanım alanları için membranlarla ilgili geniş deneyime sahibiz ve tavsiye ve rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Uygulama AlanlarıProtan Vinil DuvarlarProtan vinil duvarlar ofislerde ayırma ve duvar kağıdı olarak kullanılabilir. Duvar kağıtları çeşitli renk ve dokularda mevcuttur.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5