Teknik Tekstiller

Protan Hangar Sistemleri

Protan hangar sistemleri sağlam ve devasa depolama yapıları oluşturmak için kullanılabilir. Bu yapılar uçaklar ve askeri teçhizat için kullanılabilir.Protan, kutup bölgelerinden tropik bölgelere kadar dünya çapında kişiye özel askı çözümleri için havayolu şirketlerine, askeri uçaklara ve küçük uçaklara yönelik havaalanı alanlarında ekipman ve hizmet depolamak için PVC sızdırmazlık malzemesi üretmektedir.

Ürün, birçok amaç için kullanılabilecek dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.

Protan Hangar Sistemleri, askeri ekipmanların, uçak malzemelerinin, servis parçalarının ve uçak onarımlarının depolanması için güvenlik ve pratik çözüm gereksinimlerinizi karşılar ve size esneklik sağlar.Salonlar için sızdırmazlık malzemelerimiz alev geciktirici ve hava koşullarına dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur. Sızdırmazlık malzemesi vernikli veya verniksiz bir yüzeyle teslim edilir. Ürünler HF, sıcak hava ve ısı kaynakları ile kaynaklanabilir.Protan Depolama Sistemleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tabaka üzerine baskı yaparak ölçümlere göre üretilebilir.

Uygulama AlanlarıProtan ProFence ÇözümleriProfence ürünü, spordaki güvenlik uzmanları ile ortaklaşa geliştirildi ve spor alanındaki tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir çözümdür.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5