Teknik Tekstiller

Protan ProFence Yarış Pisti

Protan, tüm İskandinav ülkelerindeki Speedway kulüpleriyle yakın işbirliği içinde Protan ProFence Speedway'i geliştirdi ve üretti. Bu, speedway arenaları için eksiksiz bir güvenlik sistemi sağlayan yüksek kaliteli bir üründür.Protan ProFence Solutions, 2009 yılında koruyucu hava çiti Protan ProFence Speedway için FIM (Fèdèration Internationale de Motocyclisme) onayı aldı.

Protan ProFence Speedway'in geliştirilmesi, onlarca yıllık membran konstrüksiyonundan edindiğimiz bilgi ve tecrübemizin yanı sıra, madenler ve tüneller için havalandırma sistemlerinden edindiğimiz kapsamlı deneyimlerimize dayanmaktadır. Protan ProFence Speedway'deki kalite, iyi test edilmiş üretim tekniklerimize ve aşınma ve yıpranmaya, ateşe ve fiziksel kuvvete dayanabilecek bir dizi sağlam malzemeye dayanmaktadır. Protan ProFence Speedway, üç veya altı metre uzunluğunda ekstra güçlendirilmiş bölümlerde üretilmektedir. Bölümler, madencilik faaliyetlerinde yıllardır kullanılan ve bu nedenle toz ve diğer dış kuvvetlere dayanacak şekilde yapılandırılmış, aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde bağlandığı bir fermuar ile birleştirilmiştir. Bölümler ayrıca Velcro ve diğer hızlı bağlantı elemanları ile birlikte tutulur.

Tekme tahtası ekstra dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır, ancak yüzeye güvenli bir takviye sağlamak için hala dövülebilir. Havalandırma, her köşede havanın bölümlerin arka kenarına pompalandığı iki fan ile sağlanır. Bir çarpışma durumunda yastıklama, özel basınç düşürme kanalları ve her bir bölümdeki havalandırma ile kontrol edilir.Doğru kullanım ve depolama ile Protan ProFence Speedway'in uzun ömür beklentisi vardır.Farklı onarım yöntemleri, güvenlik çitinin orijinal gücünü korurken aynı zamanda delikleri ve hasarı düzeltmeyi mümkün kılar. Farklı kullanım alanları için membranlarla ilgili geniş deneyime sahibiz ve tavsiye ve rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz.Güvenlik sistemleri, kolayca söndürülebildikleri için kapalı sezonda minimum depolama alanı gerektirir.Protan ProFence Speedway iki farklı biçimde mevcuttur:

  • ProFence Speedway - tam ölçekli speedway pistleri için hava koruması ve fanlardan oluşan bir ürün portföyü.

  • ProFence Junior Speedway - tam ölçekli bir speedway pistinin içindeki junior speedway için bir ürün portföyü.

Uygulama AlanlarıProtan ProFence ÇözümleriProfence ürünü, spordaki güvenlik uzmanları ile ortaklaşa geliştirildi ve spor alanındaki tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir çözümdür.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5