Teknik Tekstiller

Protan ProFence Alp

Protan ProFence Alpine, yokuş aşağı kayak merkezleri ve kayak merkezleri için geliştirilmiş hava dolu güvenlik sistemimizdir.Tüm portföy Protan tarafından Geilolia Kayak Merkezi ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Geilolia, Alp sporları, faaliyetleri ve güvenlik ürünleri hakkında deneyim ve geniş bilgiye sahiptir. Uzun yıllara dayanan membran üretim, membran üretimi ve havalandırma teknikleri konusundaki deneyimimizi ve bilgimizi bir araya getirmenin sonucu, Alp sporları ve kayak aktiviteleri için pratik işlevsellik, ayrıca önemli ürün dayanıklılığı ve uzun ömür sağlayan bir ürün serisidir.Havanın emilimi, hava akışı ve hava basıncı kontrol edilerek kolayca kontrol edilebilir ve izlenebilir.Protan ProFence Alpine şunları içerir:

  • Protan ProFence Paddock. Bu hava dolu çitler, Alp kayak tesislerinde ve kayak merkezlerinde bitiş çizgisindeki hem rakipleri hem de izleyicileri korur.

  • Hava dolgulu dolgu. Bu koruyucu yastıklar, örneğin kayak merkezlerindeki ve kayak merkezlerindeki kar topları, sütunlar ve ağaçları kapsar.Güvenlik sistemleri, kolayca söndürülebildikleri için kapalı sezonda minimum depolama alanı gerektirir.

Uygulama AlanlarıProtan ProFence ÇözümleriProfence ürünü, spordaki güvenlik uzmanları ile ortaklaşa geliştirildi ve spor alanındaki tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir çözümdür.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5