Teknik Tekstiller

Protan Depolama sistemleri

Protan'ın PVC sızdırmazlık malzemesi, dünya çapında depolama binaları inşa etmek için kullanılır.Malzeme, özel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir.Protan, kutup bölgelerinden tropik bölgelere kadar depolama salonları, fabrikalar ve atölyeler gibi dünya çapında depolama çözümleri için PVC sızdırmazlık malzemesi üretmektedir.

Ürün, birçok amaç için kullanılabilecek dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.

Protan Depolama Sistemleri esneklik sağlar ve hem malların depolanması, şantiyeler için ekipman hem de sıcaklık ve neme karşı koruma ile ilgili spesifikasyonlara sahip her türlü teknik ekipman için güvenli, pratik çözüm gereksinimlerinizi karşılar.Salonlar için sızdırmazlık malzemelerimiz alev geciktirici ve hava koşullarına dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur.Sızdırmazlık malzemesi vernikli veya verniksiz bir yüzeyle teslim edilir. Ürünler HF, sıcak hava ve ısı kaynakları ile kaynaklanabilir.

Protan Depolama Sistemleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tabaka üzerine baskı yaparak ölçümlere göre üretilebilir.Uygulama AlanlarıProtan ProFence ÇözümleriProfence ürünü, spordaki güvenlik uzmanları ile ortaklaşa geliştirildi ve spor alanındaki tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz bir çözümdür.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5