Araçlar

Araçlar

Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir.
Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir. Menüde farklı araçlar hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Protan, dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini sunan bir yetkinlik merkezidir. 70 yılı aşkın tecrübemiz ve kolektif uzmanlığımız var. Yaptığımız her şeyde iyi hazırlandık. Bu, hem teknoloji hem de yetkinlik açısından paketin lideri olmakla ilgilidir.

ProPlan, projeniz için en iyi çatı kaplama çözümünü hızlı bir şekilde tanımlayan çatı planlama yazılımıdır.

Proplan

ProPlan, Protan tarafından geliştirilen benzersiz bir yazılım aracına odaklanmıştır. Malzemeler, montaj çözümü, metrekare, yalıtım, bağlantı elemanları ve aksesuarlar için neyin gerekli olduğunu belirtir. Farklı Protan Çatı Sistemlerinin, örneğin büyük prefabrik levhalar veya ölçüye göre rulolar gibi kolay karşılaştırılmasını sağlar. Ayrıca, ProPlan, tasarımı istenen U değerlerini ve temel yangın gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimize etmek için farklı üreticilerin ürünlerini kullanarak konik izolasyon şemalarının hesaplanmasını sağlar.

ProPlan, ayrıntılı bir spesifikasyona, fiyat teklifine ve müteakip üretim ve saha montaj detaylarına dönüştürmeden önce yapıyı 3D olarak görselleştirir. Yararları arasında önemli ölçüde yerinde kurulum ve lojistik tasarruflar ve atıkların en aza indirilmesi yer alır.

Yararları

ProPlan belirleyici, yüklenici ve bina sahibine birçok avantaj sunar:İndirgeme
  • Kurulum maliyetlerinde
  • Atıkta - zar ölçmek için yapılır
  • Lojistik maliyetlerde - membran stok için yapılmayan siparişe göre yapılır
Tasarruf
  • Tamamlanma süresi - dahili işlemlerin daha erken başlamasına izin verir
  • Süreç verimliliğinde - tek bir bilgi platformu kullanma