Araçlar

Araçlar

Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir.
Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir. Menüde farklı araçlar hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Protan, dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini sunan bir yetkinlik merkezidir. 70 yılı aşkın tecrübemiz ve kolektif uzmanlığımız var. Yaptığımız her şeyde iyi hazırlandık. Bu, hem teknoloji hem de yetkinlik açısından paketin lideri olmakla ilgilidir.

protan ve bım

Bina bilgi modellemesi (BIM), mimari, mühendislik ve inşaat profesyonellerine binaları tasarlamak, inşa etmek ve yönetmek için bilgi ve araçlar sağlayan üç boyutlu akıllı yapılar oluşturma sürecidir. Protan, birçok farklı tasarım sisteminde kullanılabilen geniş bir çatı ürünleri portföyüne sahiptir.

Çatı konstrüksiyonlarının çoğunu kapsayacak 13 BIM ürünü / çözümü oluşturduk :

protan ve bım Nesneleri www.bimobject.com/tr/protan adresinde bulabilirsiniz.

BIM hakkında daha fazla bilgi:

BIM kavramı 1970'lerden beri varlığını sürdürmektedir, ancak sadece son teknoloji ve yazılım ile inşaat sektörü için stratejik bir odak noktası haline gelmiştir. BIM, bina tasarımı ve inşaatında yer alan farklı endüstriler arasında daha fazla işbirliğine izin verir. Temel amaç, hataları ve yeniden çalışma ihtiyacını azaltırken zamandan ve maliyetten tasarruf etmektir.

protan ve bım

Hükümetler ayrıca verimliliği artırmak ve maliyetleri azaltmak için BIM kullanımını giderek daha fazla zorlamaktadır. Birçok devlet / hükümet projesi şimdi BIM kullanımını gerektirmektedir.

Hükümetler ayrıca verimliliği artırmak ve maliyetleri azaltmak için BIM kullanımını giderek daha fazla zorlamaktadır. Birçok devlet / hükümet projesi şimdi BIM kullanımını gerektirmektedir.

BIM, öncelikle binaların tasarımı ve inşası ile ilgili mimarlar, belirteçler ve mühendisler tarafından kullanılır. BIM'deki bilgiler ayrıca tesis yönetimi tarafından bir binanın bakımı için kullanılır ve sonuçta yıkım sırasında kullanılır.

Protan objelerinin BIM projelerinde nasıl kullanılacağına dair kısa bir video aşağıda bulunabilir:


Çatı müteahhitleri için Protan'ın BIM'i nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi içeren bir broşür ve SSS belgesi oluşturduk.

Bu BIM: Broşürümüzü okuyun (Okumak için fotoğrafa tıklayın)
BIM broşürü


BIM: Sık Sorulan Sorular (Okumak için fotoğrafa tıklayın)
BIM sık sorulan sorular