Araçlar

Araçlar

Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir.
Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir. Menüde farklı araçlar hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Protan, dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini sunan bir yetkinlik merkezidir. 70 yılı aşkın tecrübemiz ve kolektif uzmanlığımız var. Yaptığımız her şeyde iyi hazırlandık. Bu, hem teknoloji hem de yetkinlik açısından paketin lideri olmakla ilgilidir.

Mekanik sabitlemeli Protan Standart Örtüşme Sistemi, her türlü alt tabakaya monte edilebilir ve hem yeni inşaat hem de yenileme projelerinde kullanılabilir.

protan standart örtüşme sistemi

Tüm alt tabaka türleri için

Membran uzunlamasına tabaka kenarları boyunca alt tabakaya tutturulur ve bitişik rulo ile üst üste bindirilir. İki rulo sıcak hava kullanılarak birbirine kaynaklanır. Malzeme, üst üste binme sırasında homojen bir şekilde birleştirilir, bu nedenle bağlantı en azından çatı örtüsünün kendisi kadar güçlüdür. Açık çatılarda en yaygın olarak kullanılan sistemdir.

Protan SE ve EX, mekanik olarak sabitlenmiş uygulamalar için kullanılan membranlardır.

protan membran
  • Hızlı güvenli kurulum
  • Hızlı kurulum süreci
  • Her türlü hava koşuluna monte edilebilir
  • Sert iklimlere uygun
  • Güçlü eklemler


protan membran