Araçlar

Araçlar

Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir.
Protan, tüm proje boyunca kalite, verimlilik ve maliyet verimliliği sağlayan çeşitli benzersiz teknik araçlar geliştirmiştir. Menüde farklı araçlar hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Protan, dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini sunan bir yetkinlik merkezidir. 70 yılı aşkın tecrübemiz ve kolektif uzmanlığımız var. Yaptığımız her şeyde iyi hazırlandık. Bu, hem teknoloji hem de yetkinlik açısından paketin lideri olmakla ilgilidir.

Burada soyulma testine odaklanan videomuzu izleyebilirsiniz. Protan, montaj yöntemlerimizi ve çatı ve membranlar için benzersiz çözümlerimizi gösteren birkaç video geliştirdi. İlham almak için bugün videolara bakın !

Protan'ın PVC membranları sıcak hava kullanılarak birbirine kaynaklanır. Membran tabakaları arasındaki kaynak kalitesini kontrol etmek için soyulma testleri kullanılır. Kalitenin korunmasını sağlamak için bu testler kaynak başlangıcında ve kaynak işlemi boyunca yapılmalıdır.

Bu videoda bir soyma testinin nasıl gerçekleştirildiği gösterilmektedir.